ЗАПЧАСТИНИ. КУПИТИ АВТОЗАПЧАСТИНИ В ХАРКОВІ.

МИ ОБСЛУГОВУЄМО АВТОМОБІЛІ ВСІХ МАРОК


АВТОКОМПОНЕНТИ І ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ВСІХ МАРОК АВТО


ЗАПЧАСТИНИ. КУПИТИ АВТОЗАПЧАСТИНИ В ХАРКОВІ. Безвідмовна робота будь-якого автомобіля залежить від регулярного і своєчасного технічного обслуговування. При цьому вкрай важливо використовувати при ремонті надійні запасні частини і витратні матеріали.
Оригінальні запчастини відрізняються перевіреною якістю, збільшеним терміном служби і відповідають всім технічним вимогам і нормам.

ОРИГІНАЛЬНІ
ЗАПЧАСТИНИ


ЗАПЧАСТИНИ. КУПИТИ АВТОЗАПЧАСТИНИ В ХАРКОВІ.

Чому важливо застосовувати при ремонті автомобіля оригінальні запасні частини?

  • Оригінальні запасні частини та аксесуари використовуються при складанні автомобіля на конвеєрі. Перед використанням у виробництві вони проходять строгий контроль якості, безліч випробувань на міцність і довговічність.

  • Сертифікований виробник автокомпонентів поставляє абсолютно однакові деталі як на конвеєр, так і в торговельну мережу. Всі оригінальні деталі проходять однакові тести і випробування.

  • Застосування оригінальних запасних частин дозволить домогтися кращих робочих характеристик автомобіля.

  • На більшість запасних частин класу «оригінал» поширюється гарантія до 1 року. На неоригінальні і підроблені запасні частини гарантія зазвичай не перевищує 14 днів.

  • Купуючи неоригінальні або контрафактні запасні частини, ви піддаєте небезпеці не тільки своє життя, а й життя ваших пасажирів. Неоригінальні запасні частини зазвичай не проходять контроль якості і перевірку на відповідність вимогам безпеки.

  • Навіть невелика і дешева контрафактна деталь може привести до поломки важливого вузла або системи.

  • Використання неоригінальних запчастин призводить до часткової або повної втрати гарантії на автомобіль. Наприклад, його встановлення не схваленого виробником масляного фільтра може привести не тільки до поломки двигуна, а й до відмови від гарантійного ремонту.

Отримати консультацію по підбору та замовленню запасних частин для авто:

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (Молода Гвардія) т.: (067) 434 51 77

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (на території СЦ Hyundai) т.: (067) 434 51 77

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (на території СЦ KIA) т.: (066) 757 55 08

Back to top