ШИНОМОНТАЖ

Шиномонтаж авто на СТО Фрунзе-Авто Харків – Швидко, Якісно, Надійно!

1.

Понад 20 років досвіду

2.

Професійне обладнання

3.

Гарантія

Обслуговування авто на СТО Фрунзе-Авто Харків – запорука справної роботи вашого авто

Водіям відомо, що колеса автомобілів потребують постійного догляду, оскільки в більшій мірі від їх стану і поведінки на дорозі залежить безпека всіх учасників дорожнього руху. Навіть маючи величезний досвід і стаж, жоден автовласник не застрахований від того, що в один момент може знадобитися терміновий шиномонтаж. З цим завданням з легкістю впорається СТО Фрунзе-Авто Харків, майстри якого мають належний рівень кваліфікації.

У нас можна провести демонтаж шин з подальшим перевстановленням нових на диски. Головна відмінність нас від інших полягає в тому, що перед установкою в обов’язковому порядку проводиться балансування шин. Ця процедура є вкрай важливою, оскільки необхідна для правильного розподілу ваги.

 

Згідно з рекомендаціями фахівців виконувати шиномонтажні роботи необхідно в таких випадках:

  • кожні 15 тисяч кілометрів пробігу;
  • при зміні сезону;
  • в разі пошкодження покришки.

Важливо відзначити, що для правильного здійснення цього заходу необхідна наявність спеціального обладнання, яке мають тільки спеціалізовані СТО. Крім того, при наданні послуг з шиномонтажу ми дотримуємося кілька ключових правил:

  • попереднє миття коліс, яке необхідне для більш точного балансування і нівелювання можливості появи зсувів тяжкості в ту чи іншу сторону;
  • балансування здійснюється тільки на чисті і правильно накачані колеса за допомогою спеціального стенду.

Завдяки застосуванню спеціального обладнання, яким оснащена СТО, можна зняти всі свідчення і вивести їх на екран. Це дозволяє точно визначити, де саме потрібно змінити вагу колеса, рівномірно розподіляючи масу і балансуючи його. При такій процедурі усувається зайва вібрація і биття.

З огляду на якості доріг, багато хто стикається з необхідністю провести ремонт колісних дисків. Найчастіше причиною поломки може бути яма на дорозі, в яку потрапив автомобіль. Прокатка дисків може знадобитися в тих випадках, коли вони погнулися. Не завжди потрібно бігти за новими в магазин, оскільки нашим майстрам під силу відновити первинну форму, використовуючи спеціальні правочні верстати.

Поряд з такою послугою великою популярністю користується і ремонт порізів і проколів автошин, від яких не застрахований навіть самий акуратний водій. Привести до такої неприємності може як цвях на дорозі, так і випадковий зачіп бордюри. У побутових умовах усунути прокол або поріз досить непросто, тому краще відразу звертатися в СТО. Це дозволить заощадити час і досягти якісного результату.

Навіщо потрібна сезонна заміна шин?

Навіть водій з невеликим досвідом в курсі, що «перевзувати» машину потрібно вчасно, а саме, перед кожним сезоном. Головна причина такої необхідності — відмінності в погодних умовах, які безпосередньо впливають на особливості їзди. У зимовий період, наприклад, потрібна гума, яка б забезпечувала комфортну їзду по засніженій і зледенілій трасі. Крім того, сезонна заміна гуми потрібна для того, щоб забезпечити максимальну стійкість на дорожньому покритті.

Головна відмінність зимової гуми від літньої полягає в м’якості. За рахунок більшої еластичності зимового варіанту досягається більш щільне зчеплення з дорожнім покриттям. У той час як жорстка літня гума відмінно розм’якшує асфальт. Використовувати літні шини взимку вкрай небезпечно, оскільки вони можуть стати причиною сильного заносу, і як наслідок, ДТП. У той же час, зимові шини при експлуатації влітку швидко зношуються, оскільки стають занадто м’якими.

Записатися на обслуговування автомобіля до СТО Фрунзе-Авто Харків дуже просто:

 

ДЗВІНОК-ЗАПИС-ОБСЛУГОВУВАННЯ!

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (на території СЦ KIA)

вул. Плеханівська, 57-А

Консультація та запис:
+38 (066) 757 55 08

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (на території СЦ Hyundai)

вул. Плеханівська, 57-А

Консультація та запис:
+38 (066) 748 46 22

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (Молода Гвардія

вул. Молодої Гвардії, 15/17

Консультація та запис:
+38 (067) 434 51 77
Back to top