РЕМОНТ ТА ЗАПРВКА КОНДИЦІОНЕРІВ АВТО

Ремонт автокондиціонерів на СТО Фрунзе-Авто Харків – Швидко, Якісно, Надійно!

1.

Кваліфіковані спеціалісти


2.

Професійне обладнання для діагностики та заправлення кондиціонера

3.

Комплектація запчастинами


Заправка автокондиціонера – процедура, яка необхідна для забезпечення ефективної роботи всієї кліматичної системи автомобіля.

Діагностування автомобіля – це повна перевірка справності, правильного функціонування та працездатності автомобіля. Професійна автодіагностика дає можливість точно зрозуміти, де саме є неполадки починаючи з ранніх етапів, що дозволяє своєчасно відремонтувати машину.

Автокондиціонер перестаєвиконувати функцію охолодження повітря через:

 • вібрації двигуна (відбувається знос ущільнювачів)
 • температурні перепади (розсихаються і тріскаються гумові елементи (прокладки, шланги), втрачають еластичність сальники
 • вам доведеться ремонт одного з вузлів і потрібно визначити точну причину поломки;

Як часто потрібно здійснювати запрвку автокондиціонера фреоном

Заправка фреоном повинна здійснюватися періодично в профілактичних цілях, в незалежності від наявності або відсутності ушкоджень кондиціонера.
Для нових автомобілів заправку рекомендується проводити не рідше ніж один раз на два роки, для машин з чималим пробігом, раз на рік.

Але не тільки для цього необхідна така часта заправка кондиціонера, адже у фреон додається масло, яке змащує всі його елементи. Його заміна дозволяє збільшити термін служби всього пристрою.

Запрвка автокондиціонерів холодоагентом складається з наступних етапів:

 • Відкачування залишків холодоагенту з системи кондиціонування. Сучасні станції для заправки автокондиціонерів в автоматичному режимі відкачують старий холодоагент для його зважування і видалення з нього відпрацьованого масла.
 • Вакуумування системи. В результаті даної операції з системи видаляють залишки повітря і вологи.
 • Тест на герметичність, що дозволяє виявити витоку, наявні в системі.
 • Заправка масла. Масло заправлене в систему служить для змащування механізмів компресора. Досить часто масло заправляють з барвником (трейсером) для полегшення визначення в майбутньому можливих витоків.
 • Завантаження холодоагенту.

Етапи ремонту та перевірки системи кондиціювання авто на СТО Фрунзе-Авто Харків:

 • Діагностика та візуальний огляд
 • Перевірка герметичності системи (перевірка вакууму)
 • Заправка фреону з додаванням барвника (для перевірки витоку на всіх вузлах)
 • Перевірка ймовірної несправності
 • Заміна чи ремонт частини вузла
 • Заключна діагностика та перевірка системи

АНТИБАКТЕРІАЛЬНА ОЧИСТКА КОНДИЦІОНЕРА НА СТО ФРУНЗЕ-АВТО

Коли Ви сідаєте в автомобіль і вмикаєте кондиціонер, а замість кришталевої свіжості і прохолоди отримуєте в салон порцію неприємного запаху, значить настав час провести антибактеріальну очистку кондиціонера автомобіля.

Звідки з’являється запах?

Будь-який запах пов’язаний з рідиною. А при роботі кондиціонера її утворюється більш, ніж достатньо. Випарник, який, власне, і дає цілющу прохолоду, конденсує на собі вологу. Потім вона, стікаючи по корпусу, виводиться назовні. Однак буває так, що дренажний отвір засмічується і волога залишається всередині автомобіля, випаровуючись природним чином. На вологій поверхні випарника і його корпусу збирається пил, гар, частинки сажі, органічні суспензії та бактерії. А так як теплий і вологий мікроклімат в автомобілі чудово підходить для їх проживання – бактерій стає з кожним днем ​​все більше і більше. Результатом їх зростання та життєдіяльності і є неприємний запах.

Чи небезпечно це?

Неприємний запах з кондиціонера, це тільки частина проблеми. Мало хто розуміє, що це ще й небезпечно. Реальну небезпеку являють собою численні бактерії різного роду та виду, які у величезній кількості розмножуються під “торпедою”. Серед них можуть знаходитися і смертельно небезпечні бактерії. У зоні випарника можна навіть знайти, наприклад – синьо-зелені водорості, які поселяються в автомобіль після відпочинку біля водойм і безліч інших небезпечних мікробів. З ними можуть бути сусідами цвіль, різні грибки, личинки комах. Неприємне сусідство, чи не так? А при включенні кондиціонера вся ця поросль зривається потоком повітря і летить вам прямо в обличчя.

А яка небезпека для автомобіля?

Волога та бруд між радіатором кондиціонера і радіатором охолодження мотора, порушують правильне охолодження компресора спліт-системи, викликають корозію алюмінієвих елементів, як наслідок, поломка та ремонт кондиціонера.

Що ж робити?

Щоб запобігти розвитку і поширенню небезпечних шкідливих бактерій і появі неприємного запаху при включенні кондиціонера необхідно проводити періодичну (мінімум 1 раз на рік перед сезоном використання кондиціонера) обробку теплообмінника і дренажної системи кондиціонера дезінфікуючими складами. 

Де це можна зробити?

СТО ФРУНЗЕ-АВТО ХАРКІВ пропонує весь спектр послуг по догляду за Вашим автомобілем, зокрема і антибактеріальну обробку кондиціонера.

Бережіть своє здоров’я і дихайте на повні груди під час подорожей на своєму улюбленому автомобілі!

Записатися на СТО Фрунзе-Авто Харків дуже просто:

 

ДЗВІНОК-ЗАПИС-ОБСЛУГОВУВАННЯ!

 

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (на території СЦ KIA)

вул. Плеханівська, 57-А

Консультація та запис:
+38 (066) 757 55 08

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (на території СЦ Hyundai)

вул. Плеханівська, 57-А

Консультація та запис:
+38 (066) 748 46 22

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (Молода Гвардія

вул. Молодої Гвардії, 15/17

Консультація та запис:
+38 (067) 434 51 77
Back to top