МАЛЯРНО-РИХТУІВЛЬНІ РОБОТИ

Малярно-Рихтувальні робота на СТО Фрунзе-Авто Харків – Швидко, Якісно, Надійно!

1.

Понад 20 років досвіду

2.

Професійне обладнання

3.

Гарантія

Сервіс повного циклу Фрунзе-Авто – ефективно виконує повний спектр робіт по малярно-кузовного ремонту, включаючи повний кузовний ремонт автомобілів. Тут з Вашим автомобілем працюють фахівці, які мають великий досвід в сфері кузовних робіт. Вони демонструють свій високий клас не тільки в усуненні складних кузовних дефектів, але і в повному відновленні сильно пошкоджених в результаті перевороту або лобового зіткнення автомобілів різних марок.

У нашому сервісі є всі необхідні засоби, що дозволяють виконувати ремонт кузовів легкових автомобілів. Наші досвідчені співробітники виконують ремонт кузова авто, точно слідуючи встановленому порядку етапів робіт. Ми здійснюємо як капітальний, так і локальний ремонт кузова, ефективно усуваючи навіть найглибші вм’ятини і пошкодження геометрії кузова будь-якого ступеня. Звертаючись до нас, Ви гарантовано отримуєте таку якість кузовних робіт, яке дозволяє повернути автомобілю колишню продуктивність і естетичну досконалість.

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОЧКОВОГО РЕМОНТУ

Ми оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє виконувати точковий ремонт кузова, впливаючи тільки на пошкоджені місця без необхідності заміни цілого елемента кузова.

ШИРОКИЙ СПЕКТР РОБІТ

Реалізація як капітального, так і локального ремонту кузова, ефективне усунення навіть найглибших вм’ятин і пошкодження геометрії кузова будь-якого ступеня.

ГАРАНТІЯ

Ми впевнені у своїй роботі, якості запасних частин, витратних матеріалів і технічних рідин, що дозволяє нам надавати гарантії на всі види робіт і запасні частини, придбані у нас

КУЗОВНИЙ СЕРВІС ФРУНЗЕ-АВТО

вул. Молодої Гвардії, 15/17

Консультація та запис:
+38 (067) 434 61 93

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (Молода Гвардія)

вул. Молодої Гвардії, 15/17

Консультація та запис:
+38 (067) 434 51 77
Back to top