ПЕРЕВІРКА ГЕОМЕТРІЇ КУЗОВА

Перевірка геометрії кузова на СТО Фрунзе-Авто Харків – Швидко, Якісно, Надійно!

1.

Понад 20 років досвіду

2.

Професійне обладнання

3.

Гарантія

ПЕРЕВІРКА ГЕОМЕТРІЇ КУЗОВА. ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ.

Автомобіль, тільки що випущений із заводу, має чітку, симетричну геометрію кузова. У міру експлуатації авто деталі, що утворюють каркас машини, поступово зношуються, і кріплення між ними починає зміщуватися. Це призводить до ризику механічних пошкоджень машини внаслідок аварії в зв’язку з поганою керованістю машини. Щоб уникнути такого результату подій, рекомендується проводити періодичну перевірку геометрії кузова автомобіля.

МЕТОДИКА ПЕРЕВІРКИ ГЕОМЕТРІЇ КУЗОВА

Згідно зі стандартами, між певними точками на кузові повинна бути чітка відстань. Це необхідно для нормального функціонування дверних механізмів, регулювання розвалу-сходження і щільного прилягання капота і задніх дверей. В процесі вимірювання геометрії кузова перевіряються наступні параметри авто:

  • ширина передньої і задньої колії;
  • міжосьова відстань коліс;
  • довжина лонжеронів і відстань між ними;
  • діагоналі в отворах вікон, дверей, в моторному відсіку, багажнику та салоні;

Найбільше інформації дають відстані між лонжеронами ходової частини машини, так як при зсуві несучих елементів каркасу порушується робота лонжеронів. Геометрія кузова може бути порушена по двох основних причинах: внаслідок механічних пошкоджень або їзди по нерівному дорожньому полотну.

Першими ознаками порушення геометрії кузова автомобіля є двері, які погано закриваються, і такі ж проблеми з капотом і багажником. У більш запущених випадках машина стає погано керованою не тільки на великих, але і на середніх швидкостях. Наявність таких симптомів – це привід звернутися на СТО для перевірки симетрії кузова.

Для вимірювання геометрії кузова використовуються масштабна рейка, штангенциркуль і рулетка. При проведенні замірів оцінюються відстані між осями з обох сторін, діагоналі між контрольними точками і поперечні дистанції між колесами на одній осі. Вимірювання проводяться двома інструментами одночасно для найбільшої точності. Автомобіль для проведення вимірювань встановлюється над оглядовою ямою, для зняття деяких параметрів знімають деякі деталі, що перешкоджають доступу до основних точок вимірювань. За результатами вимірювань майстер може зробити висновок про необхідність ремонтних робіт для кузова. Такі виміри проводяться при перевірці авто перед покупкою, якщо машина є уживаною.

КУЗОВНИЙ СЕРВІС ФРУНЗЕ-АВТО

вул. Молодої Гвардії, 15/17

Консультація та запис:
+38 (067) 434 61 93

СТО ФРУНЗЕ-АВТО (Молода Гвардія)

вул. Молодої Гвардії, 15/17

Консультація та запис:
+38 (067) 434 51 77
Back to top